Ponuda za javne ustanove

Edukativno-zabavne radionice u prirodi idealna su prilika da djeca uče o prirodi kroz igru. U vrijeme kada djeca provode sve manje vremena na otvorenom, radionicama se potiče ljubav i poštovanje prema prirodi.

Koje su dobrobiti edukativno-zabavnih radionica?
  •  učenje kroz igru
  •  stručno vodstvo
  •  mogućnost obrade specifičnih tema
  •  boravak u prirodi
  •  poticanje kretanja kod djece
  •  poticanje kreativnosti i mašte
  •  razvoj ljubavi i poštovanja prema prirodi

Primjeri edukativno – zabavnih radionica:
Radionice mogu biti koncipirane tako da pokrivaju specifične teme (poput orijentacije u prirodi, upoznavanje flore i faune specifičnog okoliša, čvorologija, upoznavanje karte…). Temu radionica može predložiti i sama ustanova te radionice mogu biti temataski koncipirane.

Kome su namijenjene radionice?
Radionice su namijenjene javnim ustanovama poput škola, vrtića, nacionalnih parkova, parkova prirode (…) koji žele dopuniti svoju ponudu vezane uz djecu i obrazovanje kroz prirodu i u prirodi. Radionice su namijenjene djeci nižih razreda osnovne škole.

Mi dolazimo k vama!

⦁ mogućnost održavanja radionica po čitavoj RH
⦁ dugogodišnje iskustvo rada s djecom

Tko vodi radionice?

Radionice vodi Lana Posedi, diplomirana učiteljica razredne nastave i osnivačica Poduke u učenju i radionica za djecu „Zelenko“. Lana je od svojih mladih dana uključena u rad vezan uz obrazovanje djece u prirodi i kroz prirodu sudjelujući (od 2001. do 2016.) i vodeći skupinu izviđača (2008. do 2016.) u IO „Kupa“ Petrinja. I sama je zaljubljenik u prirodi te je certificirani fitoterapeut te se bavi se planinarenjem. Nakon završetka studija seli u Zadar te 2020. osniva vlastitu poduku za djecu koja se bavi pomoći u učenju te radionicama u prirodi. Kroz tri godine aktivnog rada, u različitim aktivnostima „Zelenka“ sudjelovalo je više od 200 djece.

Imate li pitanje?

Pošaljite nam upit